Lajme Flash
You are here: Home / Showbiz / Bleona Qereti pozon nudo

Bleona Qereti pozon nudo

Ashtu siç edhe kishte thënë vetë Bleona Qereti, që një artist mund të realizojë foto ‘nudo’ artistike, e kjo është normale, atë edhe e ka realizuar këngëtarja.

Vetëm dy javë më parë një shkrim i gazetës që mori dhenë, fliste për realizimin e këtyre fotove në studion e fotografit të njohur Avni Selmani.

Dhe, e vërteta ja ku është me anë të kësaj fotoje, ka qenë ky fotograf, i cili ka sjellë një prej këtyre fotove artistike, ku Bleona shihet pak a shumë që ka pozuar zhveshur. Ndërsa për detaje të tjera ne vetëm mund të fantazojmë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>